شب های قرنطینه ایام نوروز از ساعت 23:00 به مدت 120 دقیقه

رادیو تهران

شبهاي قرنطينه

شب های قرنطینه

یكی از عیدانه های رادیو تهران «شب های قرنطینه» كه هر شب از ساعت 23 تا 1 بامداد با بخش های متنوع و شاد تقدیم مخاطبان می شود.

"وصف العیش نصف العیش" یكی از آیتم های این ویژه برنامه است كه به صورت مجازی به نقاط مختلف ایران سفر می كند و كارشناسی این بخش را رامین نوری بر عهده دارد.
"ضرب المثل ها" بخش دیگری از این برنامه است كه به بررسی و ریشه یابی معروف ترین ضرب المثل های ایرانی می پردازد.
بخش قابل توجهی از برنامه شبهای قرنطینه به آیتم های طنز اختصاص یافته است؛ "پروفسور بالتازار" یكی از این شخصیت هاست كه قرار است در طول ایام عید نوروز درباره موضوع های مختلف از جمله كرونا، عید، دید و بازدید و... نظر دهد.
همچنین؛ آیتمی با عنوان "شوخی با خواننده ها" هم برای این برنامه در نظر گرفته شده كه به صورت پرسش و پاسخ طراحی شده و در این پرسش و پاسخ گوشه هایی از ترانه های ایرانی استفاده می شود.
بعلاوه؛ آرش سروری كارشناس برنامه با آخرین اخبار تكنولوژی روز همراه مخاطبان خواهد بود و هر شب یك تكنولوژی جدید را معرفی می كند.
و در آخر؛ جهت تعامل و مشاركت با مخاطبان مسابقه پیامكی طراحی شده است كه شنونده ها می توانند از طریق شماره تلفن های 22652466 و 22652465 یا سامانه پیامكی 3000094 با این برنامه در ارتباط باشند و در این بخش شركت كنند.

مهدی مجنونی تهیه كننده، فربد مقدم گوینده، یاسمن طاهری و سپیده آقاجانی آیتم ساز، رامین نوری و آرش سروری كارشناس، مهدی مجنونی و یاسمن طاهری نویسنده، حسین فهیمی پور و آرمین تقی نژاد هماهنگی عواملی هستند كه با ویژه برنامه شب های قرنطینه از رادیو تهران همكاری می كنند.

اطلاعات برنامه

روز های پخش: ایام نوروز

ساعت پخش برنامه: 23:00

مدت برنامه:120 دقیقه

تکرار برنامه:--

راه های ارتباط با برنامه

دسترسی سریع
شبهای قرنطینه