باغ فیض دوشنبه تا جمعه و مناسبت‌ها از ساعت 22:00 به مدت 30 دقیقه

رادیو تهران

باغ فيض

معاون صدای جمهوری اسلامی ایران: 22 بهمن روز غیرت و شجاعت ملت ایران و روز یاری دین خداست

شنونده گفت‌و‌گوی برنامه «باغ فیض» با علی بخشی زاده معاون صدای جمهوری اسلامی ایران و از جانبازان و آزادگان هشت سال دفاع مقدس به مناسبت 22 بهمن سالروز پیروزی شكوهمند انقلاب اسلامی باشید.

بخشی زاده گفت: از خدا میخواهم انشالله قدرتی به ملت ایران بدهد،كما فی سابق برای ارج نهادن به زحمات تمام كسانی كه موجب پیروزی این انقلاب شریف شدند. انقلابی كه برای ما عزت و شرف را به ارمغان آورد.
44 سال ایستادگی در مقابل ظلم جهانی، 44 سال ایستادگی برای عظمت دین و قرآن و برای پیاده كردن احكام الهی را خدا نصیب ملت ایران كرد.
انشالله روز 22 بهمن همه با هم در گام های فشرده دست در دست هم خیابان‌های شهرها را منوّر می‌كنیم.
حضرت علی (ع) در یكی از فرازهای نامه 47 نهج البلاغه می‌فرمایند: با دشمنان دین خدا دشمنی كنید و برای مظلومین جهان یاور باشید.
در روز 22 بهمن قرار است به این كلام نورانی حضرت علی (ع) جامه عمل بپوشانیم و همراه با ملت غیور و شریف ایران فریاد بر می‌آوریم كه ما به نظام استكبار نه می‌گوییم.
ما می‌خواهیم آقا باشیم، غیرتمند باشیم؛ ما نمی‌خواهیم زیر پای بیگانگان له شویم.
22 بهمن روز غیرت و شجاعت ملت ایران است، 22 بهمن روز یاری دین خداست.
این یك راهپیمایی ساده نیست، هرگام را به یك شهید هدیه كنیم و من هم اگر توفیق حضور داشته باشم ثواب آن به هزار شهیدی تقدیم می‌كنم كه در كنج اسارت و در نهایت تنهایی در زیر شكنجه‌های نظام بعثی این دنیا را وداع كردند و ...


برنامه «باغ فیض» كاری از گروه اخلاق و زندگی شهروندی است كه دوشنبه تا جمعه از ساعت 21:30 الی 22:00 از رادیو تهران پخش می شود.

ما را در اینستاگرام و دیگر شبكه های اجتماعی با شناسه Tehraan360@ پیدا و همراهی كنید.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

1401/11/22
|
11:28
دسترسی سریع
باغ فیض