باغ فیض شنبه تا چهارشنبه از ساعت 21:00 به مدت 30 دقیقه

رادیو تهران

باغ فيض

امیر تقی‌خانی سخنگوی ارتش: افتخارات ارتش موجب عزت و سربلندی كشور است

به مناسبت 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی و نیروی زمین شنونده گفت و گوی برنامه «باغ فیض» با امیر شاهین تقی خانی سخنگوی ارتش جمهوری اسلامی ایران باشید.

امیر تقی‌خانی گفت: وقتی صحبت از ارتش می‌شود، در واقع صحبت از بیش از چهار دهه افتخارات می‌كنیم و برشمردن هر كدام از این‌ها می‌تواند موجب افتخار و عزت و سربلندی یكایك ما در ایران اسلامی باشد از پیروزی انقلاب اسلامی و میثاق با امام(ره) تا دوران دفاع مقدس و سال‌های بعد از آن اقدامات مؤثری انجام شد تا سایه جنگ از كشورمان دور باشد.
ما قوی بودیم قوی‌تر شدیم و تلاش كردیم تا اقتدار كشور را حفظ كنیم و حفظ این اقتدار با تلاش و همت سربازان، درجه‌داران، افسران در مجموعه ارتش، مجموعه سپاه، بسیج قهرمان و فرماندهی انتظامی كه همه پیكره نیروهای مسلح هستند،صورت گرفت.
باید افتخارات گذشته را پاس بداریم و باید یادی كنیم از بیش از 48 هزار شهید عزیز كه در راه حفظ دین و میهن به شهادت رسیدند.
روز ارتش، روز بزرگداشت حماسه آفرینی‌ها و یادآوری كلام مقدس امام (ره) برای حفظ ارتش، كشور و نظام و ایران است.
اگز تدبیر امام نبود و این ارتش با این قدرت برای كشور حفظ نمی‌شد آیا می‌توانستیم الآن راحت صحبت كنیم یا وجبی از خاك كشور مان كم نمی‌شد؟
در این روزهای تاریخی حتما باید مروری به گذشته و مقایسه با دیگران كشورها داشته باشیم تا متوجه عظمت كار فرزندان ملت در نیروی های مسلح باشیم و...

«باغ فیض» كاری از گروه اخلاق و زندگی شهروندی است

رادیو تهران را روی موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز و ای.ام ردیف 1332 كیلوهرتز بشنوید.

*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

1402/01/29
|
10:09
دسترسی سریع
باغ فیض