شهر آفتاب شنبه تا چهارشنبه از ساعت 06:00 به مدت 120 دقیقه

رادیو تهران

شهر آفتاب

رئیس اداره بازرسی و پاسخگویی به شكایات آموزش و پرورش شهر تهران: پوشیدن لباس فرم در مدارس و مشاركت در هزینه های مدرسه داوطلبانه است و اجباری نیست

شنونده گفت و گوی برنامه «شهر آفتاب» 2 آذر با سجادی رئیس اداره بازرسی و پاسخگویی به شكایات آموزش و پرورش شهر تهران باشید ایشان در این برنامه به برخی از پرسش های مرتبط با شكایات پاسخ می دهند، بشنوید.

سجادی در پاسخ به پرسش اجباری بودن لباس فرم مدارس و دریافت حق الزحمه از سوی مدارس بابت ثبت نام و كمك به هزینه های مدرسه گفت:
لباس فرم به هیچ عنوان اجباری نیست و داوطلبانه است.
هر گونه مشاركت در هزینه های مدرسه اختیاری است و كمك به مدرسه اجباری نیست در صورت تخلف با مسئولین طبق مقررات برخورد می شود.
سجادی همچنین درباره حق سرویس مدارس گفت: بر اساس نرخ شورای شهر 85% از مبلغ به راننده می رسد و مدرسه در این خصوص نقشی ندارد و مبلغ سرویس هم بر اساس كارگزوه ماده 18و شورای شهر مصوب می شود.
با شماره 88964006 جهت هر گونه طرح شكایتی تماس بگیرید.

برنامه « شهرآفتاب» كاری از گروه برنامه ریزی و مدیریت شهری است و از شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:00 الی 8:00 از رادیو تهران پخش می شود.

می توانید در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

1401/09/02
|
12:00
دسترسی سریع
شهر آفتاب