شهر آفتاب شنبه تا چهارشنبه از ساعت 06:00 به مدت 120 دقیقه

رادیو تهران

شهر آفتاب

تأكید رهبر انقلاب بر جبران عقب‌ماندگی‌های اقتصادی دهه 90 در دیدار با تولید‌كنندگان، كارآفرینان و فعالان عرصه دانش‌بنیان

شنونده گفت و گوی برنامه «شهر آفتاب» با دكتر احمد عارفخانی فعال سیاسی و فرهنگی درباره تشریح و تحلیل بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با تولید‌كنندگان و كار‌آفرینان و فعالان عرصه دانش‌بنیان در روز دوشنبه مورخ 10 بهمن ماه باشید.

عارفخانی گفت: مقام معظم رهبری در طی چند ماهه گذشته دیدارهای مختلفی داشتند برخی مرتبط با حوادث اخیر بود اما روز گذشته اولین دیدار مقام معظم رهبری بعد از حوادث اخیر با محتوای تولید،كارآفرینی و اشتغال آفرینی بود.
نكاتی كه در این دیدار مورد توجه بود یكی اینكه امسال سال تولید و اشتغال و كار آفرینی است و نكته بعدی اینكه در آستانه یوم الله دهه فجر هستیم و نكته بعدی اینكه فصل بودجه‌ریزی و بودجه‌بندی در مجلس است كه مقام معظم رهبری تذكراتی هم در این حیث داشتند.
بیانات مقام معظم رهبری امیدواركننده و با نگاه روشنی بود اینكه آینده ملت و دورنمای پیشرفت ایران بسیار روشنتر از پیش‌بینی‌هایی است كه الآن انجام می‌شود در همین زمینه ایشان ابراز خرسندی كردند از روحیه و نگاه امیدوارانه و فعالیت های ملموس فعالان عرصه تولید و كارآفرین.
نكته بعدی كه اشاره كردند این بود كه شاخص رسمی در نیمه اول سال 1401 نشاندهنده حركت و رشد است.
همچنین به نمایشگاه اشاره كردند كه كارهای خوبی انجام شده است.
توصیه ای به مسئولین داشتند كه باید مشكلات پیگیری و علاج شده و رشد اقتصادی محقق شود.
مقام معظم رهبری اشاره ‎ای به مشكلات اقتصادی دهه 90 داشتند و بیان كردند راه جبران عقب‌ماندگی‌ها تلاش و رشد مستمر است و ...


برنامه « شهرآفتاب» كاری از گروه برنامه ریزی و مدیریت شهری است و از شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:00 الی 8:00 از رادیو تهران پخش می‌شود.

می توانید در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

1401/11/11
|
12:56
دسترسی سریع
شهر آفتاب