از ساعت به مدت

دبیر هیئت فوتبال استان تهران: خانواده‌ها؛ مدرسه فوتبالی برای فرزندانشان انتخاب كنند كه دارای مجوز ما باشد

شنونده گفت و گوی برنامه «تهران ورزشی» با عباس تیموری دبیر هیئت فوتبال استان تهران درباره وضعیت مدارس فوتبال باشید.

تیموری گفت: در حال حاضر حدود 140 مدرسه فوتبال در استان تهران داریم كه مجوز دارند اما حدود 100 مدرسه فوتبال داریم كه از این 100 مدرسه فوتبال 70 تا از آنها در حال دریافت مجوز هستند و 30 تا از آنها هیچ‌گونه مجوزی برای فعالیت ندارند كه توسط بازرسین شناسایی شدند.
ما دو نوع مدارس فوتبال داریم یك بخش در كل فصول فعالیت دارند و دائمی هستند كه آكادمی‌ها هم به این بخش اضافه می‌شوند و برخی مدارس فوتبال بصورت فصلی فعالیت می‌كنند كه بعضاً مشاهده می‌شود به صورت قارچ‌گونه به تعدادشان اضافه می‌شود و در زمین‌ها و فضاهای غیر استاندارد كه مورد تأیید هیئت فوتبال نیست، به آموزش می‌پردازند.
خانواده‌ها باید برای ثبت نام فرزندانشان در مدارس فوتبال، در سامانه هیئت فوتبال جستجو كنند و مدرسه فوتبالی را انتخاب كنند كه دارای مجوز ما باشد.
گاهی خانواده‌ها بیشتر به نام‌هایی كه در تبلیغات و سر درِ ورودی مجموعه‌های ورزشی و مدارس فوتبال است، توجه می‌كنند در صورتی كه شاید آن بازیكن اصلاً به آن مجموعه ورود نكرده باشد و یا شاید سالی یكبار برای گرفتن عكس یادگاری به آن مجموعه برود.
مجوز‌دهی به مدارس فوتبال به دو صورت است یكی استعلام اخلاقی و انتظامی از مربیان مدارس فوتبال است و یكی هم استعلام و نظارت فنی در مدارس فوتبال است و بعد از آن مجوز صادر می‌شود.
البته از سال گذشته كمیته نظارت بر عملكرد مدارس فوتبال تشكیل شد كه 25 بازرس توسط مدرسین آموزش دیدند و از سال گذشته این بازرسین مدارس فوتبال را بازرسی و ارزشیابی و به ما اعلام می‌كنند و...

برنامه «تهران ورزشی» كاری از گروه ورزش،تفریحات و سرگرمی رادیو تهران است كه شنبه تا چهارشنبه از ساعت 08:00 الی 08:50 و روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت 22:30 الی 24:00 از رادیو تهران پخش می‌شود.

ما را در اینستاگرام و دیگر شبكه های اجتماعی با شناسه Tehraan360@ پیدا و همراهی كنید.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

1401/11/04
|
10:51
دسترسی سریع
تهران ورزشی