صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

هر روز از ساعت شنبه تا پنجشنبه 10:35 به مدت 25 دقیقه

شنونده گفتگوی این برنامه با سهیل مهدی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ درباره برگزاری مسابقات در شهرهای مختلف با توجه به شیوع کرونا در کشور و رعایت پروتکل های بهداشتی باشید.

متن کامل این گفتگوی رادیویی را در ذیل بخوانید:
رییس کمیته‌ی ملی سازمان لیگ برتر فوتبال ایران گفت: خوشبختانه تیم‌های فوتبال کشورمان وارد فاز تمرینی شدند و روزهای آخر آماده‌سازی برای ورود به مسابقات را سپری می‌کنند. بواسطه‌ی تحریم تاریخی کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز یک هفته بیشتر توانستیم تمرینات را ادامه دهیم.

سهیل مهدی در گفتگو با تهران ورزشی افزود: در حال حاضر پیگیر اجرای مسائل سخت‌افزاری در ورزشگاه‌ها هستیم که البته همکاری لازم برای آن وجود دارد.
وی در رابطه با این مسائل اظهار داشت: بحث‌هایی برای فاصله‌گذاری اجتماعی در ارتباط با آماده کردن رختکن‌ها برای بازیکنان و داوران به جهت رعایت مسائل بهداشتی و ضدعفونی کردنشان و آماده کردن نیمکت های استقرار بازیکنان با فاصله‌های بیشتر در دستورات این فعالیت‌ها قرار دارد و خوشبختانه دوستان ما در ورزشگاه کمک می‌کنند تا این طرح‌ها به خوبی اجرایی شود.

این مسئول ورزشی اظهار داشت: درخواست داده‌ایم هر هفته قبل از بازی تیم‌های میزبان، ورزشگاه را ضدعفونی شده برای روز مسابقه تحویل بدهند تا ریسک شیوع ویروس به حداقل برسد. همچنین با رعایت پروتکل‌های بهداشتی مسابقات فوتبال در شهرهایی با وضعیت قرمز هم بلامانع است. ما شرایط را به سمتی میبریم که باشگاه‌های میزبان بتوانند شرایط میزبانی را به بهترین وجه انجام دهند مگر اینکه دستورالعمل جدید از سوی ستادملی کرونا به ما ابلاغ شود.
وی افزود: امیدواریم با رعایت بیشتر مردم، شیوع بیماری کاهش یابد. خوشبختانه تمامی باشگاه‌ها به بهترین نحو پروتکل‌ها را اجرا کردند و سلامتی را در اولویت قرار دادند. سازمانهای پزشکی لیگ و فدراسیون فوتبال در کنار فدراسیون پزشکی-ورزشی همکاری مناسبی دارند و امیدوارم بتوانیم خیلی خوب موج شیوع را رد کنیم و آزمون و خطایی برای شروع لیگ آینده داشته باشیم.

مهدی در رابطه با بازیکنان خارجی که نتوانستند خود را به مسابقات برسانند گفت: قاعدتا مدیران باشگاه‌ها می‌خواهند صد در صد پتانسیل حاضر در تیمشان را به کار ببرند اما ما نمی‌توانیم به واسطه‌ی یک یا دو بازیکن کل مسابقات را متوقف کنیم. امیدواریم باشگاه‌ها نیز بتوانند در شرایط موجود بالاترین پتانسیل را به کار گرفته و نتایجی رضایت‌بخش داشته باشند.


کاری از گروه ورزش ، تفریحات و سرگرمی

ما را در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی با شناسه Tehraan360@ پیدا و همراهی کنید.


#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360

مرتبط با این