صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

هر روز از ساعت شنبه تا پنجشنبه 10:35 به مدت 25 دقیقه

شنونده گفتگوی تهران ورزشی 3 تیرماه با محسن رضوانی رئیس فدراسیون شنا درباره آغاز به کار استخر آزادی و پیش بینی تمرینات تیم ملی شنا، باشید.

متن کامل گفتگوی این برنامه را در ذیل بخوانید:
محسن رضوانی در خصوص انتقادهای اعضای تیم ملی شنا، اظهار داشت: خیلی از این صحبت های مطرح شده از روی بی‌اطلاعی است. روز گذشته مدیرکل ورزشی استان تهران صحبت از بازگشایی استخرها در مناطق زرد کردند. قرار است از بچه‌هایی که در تهران حضور دارند تست گرفته شود و در روزهای آینده استخر آزادی را آماده کنیم تا تمرینات را در آنجا شروع کنند. همه این موضوعات به رعایت پروتکل‌های بهداشتی بستگی دارند.

وی در خصوص صحبت‌های شهردار تهران در رابطه با مشکلات بازگشایی و گندزدایی در اطراف استخرها عنوان کرد: این موضوع بسیار حساس و حساسیت‌زا است. کلر با یک درصد مشخص می‌تواند ویروس‌ها را از بین ببرد. تنفس شناگران در آب است که مشکلاتی را به وجود می‌آورد که با رعایت فاصله‌ها باید این مشکلات را حل کنیم.

رئیس فدراسیون شنا خاطرنشان کرد: در یکی دو روز آینده مقدمات شروع انجام تمرینات و گرفتن تست‌ها انجام می‌شود. استخر 9دی هم قرار است برای تمرینات آکادمی‌ها بازگشایی شود.

رضوانی در خصوص اینکه آیا استخرها فقط برای آموزش است، عنوان کرد: خانواده‌ها نگرانی دارند باید سعی کنیم آنهارا کم کنیم. همکاران استخردار با رعایت پروتکل‌های بهداشتی باید این نگرانی‌ها را خیلی کمتر کنند تا در تابستان بتوانند همه از استخر استفاده کنند./ خبرگزاری فارس


کاری از گروه تهران و رویدادها

ما را در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی با شناسه Tehraan360@ پیدا و همراهی کنید.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360

مرتبط با این