سعادت آباد شنبه تا چهارشنبه از ساعت 11:35 به مدت 90 دقیقه

رئیس سازمان بسیج مستضعفین: بسیج پرچمدار ملت ایران در جنگ تركیبی دشمن علیه ملت ایران است

شنونده گفت و گوی مهدی اسماعیلی گزارشگر برنامه «سعادت آباد» با سردار سرتیپ غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین به مناسبت هفته بسیج باشید.

سردار سلیمانی گفت: هفته بسیج یاد آور صدور فرمان تاریخی امام راحل در 5 آذر 1358 است زمانی كه نظام سلطه بعد از تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان پیرو خط امام، ملت بزرگ ایران را تهدید كرد امام راحل فرمان تشكیل بسیج را صادر فرمودند.
بسیج با بیش از 90 هزار شهید در دوران دفاع مقدس توانست افتخارات بزرگی را برای ملت ایران به ارمغان آورد و فرهنگ مقاومت و مكتب دفاعی از همین دوره و از مجاهدت ها و شهادت طلبی ها شكل گرفت.
برنامه های هفته بسیج همه ساله از دیدار مرقد حضرت امام (ره) تجدید میثاق با آرمان های امام راحل آغاز می شود (روز شنبه 28 آبان) و رزمایش جهاد گران فاطمی با حضور 42 هزار گروه جهادی (بیش از 900 هزار نفر) ادامه پیدا خواهد كرد.
همچنین در پنجم آذرماه شاهد تجلی توان دفاعی و رزمی بسیج در سراسر میهن اسلامی خواهیم بود.
اول آذر ماه روز پنجشنبه در گلستان شهدا حضور خواهیم داشت و برگزاری یادواره خانگی شهدای عزیز را خواهیم داشت.
همچنین نمایشگاههای اقتصاد مقاومتی، فرهنگی هنری،جهاد علم و فناوری ، فرهنگی هنری و رسانه ای و معرفی ظرفیت های بسیج و آغاز پروژه های بزرگ مانند پروژه ایجاد 110 هزار واحد نیروگاهی خورشیدی كه مناطق هدف آن انتخاب شده است، از برنام های هفته بسیج است.
بسیج از مردم برای مردم و در خدمت مردم است در دوره ای كه دشمن یك جنگ تركیبی علیه ملت ایران آغاز كرده است و هدفش پیشگیری و ممانعت از یك ایران قوی و مستقلی است كه ملت در اهداف بلند خود برای نیل به آن جهاد و مجاهدت می كند، بسیج باید نقش پرچمداری برای ملت ایران ایفا كنیم و...

1401/08/25
|
12:30
دسترسی سریع
سعادت آباد