باغ فیض شنبه تا چهارشنبه از ساعت 21:00 به مدت 30 دقیقه

رادیو تهران

باغ فيض

قرار شبانه شنوندگان رادیو تهران با خدا در برنامه «باغ فیض»

برنامه جدید«باغ فیض» برنامه ای شبانگاهی رادیو تهران است كه با محوریت قرارهای شبانه مخاطبان رادیو تهران با خدای متعال و ائمه اطهار(ع) از ساعت 22 تقدیم حضور شما سروران می شود.

1400/10/06
|
10:42
|

به گزارش روابط عمومی رادیو تهران؛ حسین جهانی تهیه كننده برنامه معارفی«باغ فیض» گفت: برنامه جدید«باغ فیض» برنامه ای شبانگاهی رادیو تهران با محوریت قرارهای شبانه مخاطبان با خدای متعال و ائمه اطهار(ع) است كه سعی می شود هر شب از یكی از شهرها و امامزاده های مقدس كشور و استان تهران پخش شود.

وی افزود:«باغ فیض» دری است گشوده به سوی معبود كه مخاطبان بتوانند بدون هرگونه كلیشه و واسطه ای با معبود خود راز و نیاز كنند.

بخشی از این برنامه با عنوان«با خدا حرف بزن»، طراحی شده است كه در این بخش مخاطبان در گفتگو با گزارشگر برنامه یا خادم امزاده از طریق آنتن زنده، با خدای خود حرف می زنند.

جهانی خاطر نشان كرد: برنامه«باغ فیض» روزهای سه شنبه حتما توجه ویژه ای به زیارت جمكران و دعای توسل خواهد داشت، باغ فیض، روزهای چهارشنبه با زائران آستان امامزاده صالح(ع) و شب های جمعه با زائران كربلای معلی یا حرم سیدالكریم در شهر ری همراه خواهد بود.

علاوه بر این؛ دلنوشته های مجری مولف برنامه( جواد تشكری ) همراه با پخش تماس های صوتی، نغمه ها و نواها، مداحی و موسیقی های متناسب با فضای برنامه، زینت بخش پیام ها و واگویه های مخاطبان خواهد بود.

برنامه«باغ فیض» كاری از گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران است كه به سردبیری و اجرای جواد تشكری و تهیه كنندگی حسین جهانی، از دوشنبه تا پایان هفته، ساعت 22 روی موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز می رود.

دسترسی سریع
باغ فیض