در ساحت حضور جمعه از ساعت 11:00 به مدت 2 ساعت و 30 دقیقه

رادیو تهران

در ساحت حضور

پخش زنده گفتگوی آیت الله محمدعلی موحدی كرمانی در برنامه "در ساحت حضور"

برنامه«در ساحت حضور» شبكه رادیویی تهران، جمعه 29 فروردین ماه، با توجه به برگزار نشدن مراسم نماز جمعه تهران از ساعت 12:15 به مدت 30 دقیقه با حضرت آیت الله محمدعلی موحدی كرمانی، امام جمعه موقت تهران به طور زنده گفتگو می كند.

1399/01/28
|
08:00
|

احمد برمر تهیه كننده برنامه در ساحت حضور ضمن اعلام این خبر با تاكید بر این كه نماز جمعه تعطیل است، فرهنگ نماز جمعه نه گفت: شبكه رادیویی تهران از اسفندماه این پویش را راه اندازی كرده است، بخشی از برنامه در ساحت حضور به گفتگو با ائمه جماعت و شخصیت های مهم كشوری اختصاص یافته است تا در همان ساعت برگزاری مراسم نماز جمعه و پخش برنامه 11:45 تا 14:30 ، همچنان پرچم نماز جمعه و فرهنگ نماز جمعه برافراشته بماند.

به گفته این تهیه كننده؛ به همین منظور هر هفته در برنامه در ساحت حضور ارتباط با ائمه محترم كشور، ائمه موقت شهر تهران و ائمه جمعه شهرستان های استان تهران در دستور كار قرار گرفته است. این هفته مهمان برنامه حضرت آیت الله محمدعلی موحدی كرمانی، است.

گفتنی است؛ تاكنون با ائمه موقت شهر تهران حجت الاسلام والمسلمین صدیقی، حضرت آیت الله خاتمی و حضرت آیت الله امامی كاشانی گفتگو شده است، حجت الاسلام هاشمی نیز هر هفته احكام شرعی را به سمع مخاطبان می رساند.
وی افزود: نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی امام جمعه تبریز حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر حضرت آیت الله صفایی بوشهری، حجت الاسلام والمسلمین علیدادی سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه كرمان از دیگر ائمه جماعاتی هستند كه به صورت زنده با آنها گفتگو شده است.

دستیار تهیه رضا قربانی، مجتبی حیدری گوینده، صدابردار سعید خلیل نژاد دیگر عواملی هستند كه با این برنامه همكاری می كنند.

مخاطبان در محدوده استان تهران از طریق موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز و ای.ام ردیف 1332 كیلوهرتز شنونده ما خواهند بود.
همچنین شنوندگان از سرتاسر كشور هم می توانند شبكه رادیویی تهران را از طریق گیرنده های دیجیتال(ست تاپ باكس) دریافت كنند.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360

دسترسی سریع
در ساحت حضور