در ساحت حضور جمعه از ساعت 11:00 به مدت 2 ساعت و 30 دقیقه

رادیو تهران

در ساحت حضور

پخش سخنرانی زنده آیت الله صدیقی از رادیو تهران

حجت‌الاسلام صدیقی امام جمعه موقت تهران، خطبه های عبادی سیاسی این هفته را از برنامه«در ساحت حضور» رادیو تهران به سمع مخاطبان می رساند.

1399/03/15
|
11:10
|

با توجه به برگزار نشدن مراسم نماز جمعه تهران، شبكه رادیویی تهران روز(جمعه 16 خرداد) در گفتگوی زنده با آیت الله كاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران خلاصه ای از خطبه های نماز جمعه این هفته را از منبر مجازی تقدیم روزه داران می كند.

احمد برمر تهیه كننده برنامه در ساحت حضور ضمن اعلام این خبر گفت: برنامه در ساحت حضور به گفتگو با ائمه جماعت و شخصیت های مهم كشوری اختصاص یافته است تا در همان ساعت برگزاری مراسم نماز جمعه و پخش برنامه 11:45 تا 14:30 ، همچنان پرچم نماز جمعه و فرهنگ نماز جمعه برافراشته بماند.

به گفته این تهیه كننده؛ به همین منظور هر هفته در برنامه در ساحت حضور ارتباط با ائمه محترم كشور، ائمه موقت شهر تهران و ائمه جمعه شهرستان های استان تهران برقرار می شود. بحث احكام روز نیز به همت حجت الاسلام و المسلمین گواهی بیان خواهد شد.

وی افزود: ارتباط زنده با 3 امام جمعه شهرستان های استان تهران پیش بینی شده با توجه به سالروز قیام 15 خرداد، ارتباط زنده با امام جمعه شهرستان ورامین كه مردم متدین آن حماسه ساز قیام 15 خرداد 1342 هستند، خواهید داشت.

ائمه جمعه به پرسش ما پاسخ می دهند كه اگر بنا بود امروز برای اقامه نماز جمعه می رفتید چه مطلبی را در خطبه ها ایراد می كردید؟

دستیار تهیه رضا قربانی، مجتبی حیدری گوینده، صدابردار سعید خلیل نژاد دیگر عواملی هستند كه با این برنامه همكاری می كنند.

مخاطبان در محدوده استان تهران از طریق موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز و ای.ام ردیف 1332 كیلوهرتز شنونده ما خواهند بود.
همچنین شنوندگان از سرتاسر كشور هم می توانند شبكه رادیویی تهران را از طریق گیرنده های دیجیتال(ست تاپ باكس) دریافت كنند.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360

دسترسی سریع
در ساحت حضور