در این هفته پنجشنبه از ساعت 15:00 به مدت 30 دقیقه

رادیو تهران

در اين هفته

شرایط تامین كالاهای اساسی مطلوب است

محمد امامی، معاون هماهنگی اقتصادی استانداری تهران در گفتگو با برنامه "در این هفته" رادیو تهران با توجه به شیوع ویروس كرونا درباره تامین كالاهای اساسی توضیحاتی را مطرح كرد.

1398/12/21
|
10:24
|

امامی، شرایط تامین كالاهای اساسی را مطلوب دانست و گفت: با تمهیدات از قبل دیده شده، انبارهای كالاهای اساسی امسال در بهترین شرایط قرار دارند و نگرانی از این بابت وجود ندارد، در ایام مشخص و زمان های پیك، اقلام در دسترس متقاضیان قرار می گیرد.

معاون هماهنگی اقتصادی استانداری تهران تصریح كرد: نگرانی مردم از بابت نبود ماسك و ژل ضدعفونی كننده كاملا به حق است، در گذشته ظرفیت تولید این مدل كالاها در كشور و استان تهران بر اساس عرضه و تقاضای مشخص بود. تا پیش از این كشور صادرات ماسك داشت كه صادرات ممنوع شده است و در بازار داخلی مصرف می شود.

وی خاطر نشان كرد: ظرفیت تولید اقلام شوینده ٥ تا ٦ برابر افزایش پیدا كرده است، اما توزیع مویرگی اقلام بر عهده وزارت بهداشت كشور است كه در الویت بیمارستان ها و داروخانه ها هستند و به هیچ عنوان توزیع خارج از شبكه صورت نمی گیرد.

شایان ذكر است؛ گروه سیاسی رادیو تهران برنامه «در این هفته» را پنج شنبه ها ساعت 15 به نویسندگی و تهیه كنندگی فرج آلادین و اجرای حسین بهزادی تقدیم شما مخاطبان می كند.

مخاطبان در محدوده استان تهران از طریق موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز و ای.ام ردیف 1332 كیلوهرتز شنونده ما خواهند بود.
همچنین شنوندگان از سرتاسر كشور هم می توانند شبكه رادیویی تهران را از طریق گیرنده های دیجیتال(ست تاپ باكس) دریافت كنند.

#تهران 360
#تهران360
#تهران_360
#tehran360
#tehran_360
#tehraan360
#tehraan_360

دسترسی سریع
در این هفته