از ساعت به مدت

رادیو تهران

كليپ تصويري كلي

مقام معظم رهبری: مردم گله مندند...

«22بهمن حساب خودش را دارد؛ ایستادگی مردم در مقابل دشمنِ كمین‌كرده‌ی برای بلعیدن ایران یك حرف است؛ امّا توقّعات آنها از ما مسئولین یك حرف دیگر است.»

جشن چهل و پنجمین سالروز  پیروزی انقلاب اسلامی، پرشكوه‌تر از سالهای گذشته برگزار شد و در این راهپیمایی ، مردم كشورمان، در كنار هم برای سربلندی ایران با گام‌های استوار یكصدا ایران را فریاد زدند. اما این اتحاد و انسجام به معنی گله‌ نداشتن از عملكرد برخی مسئولان نیست بلكه نشان از اراده و عزم مردم برای ایرانی سربلندتر و آبادتر است.

مسئولان به گوش باشند!!!
مقام معظم رهبری، 27 بهمن سال 1395 در دیدار با مردم آذربایجان شرقی، ضمن تقدیر از حضور باشكوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن فرمودند:«دشمن سعی میكند -البتّه آب در هاون میكوبد- انقلاب را ناكارآمد نشان بدهد؛ خب، ما نابسامانی داریم؛ كجای دنیا و كدام كشور همه‌ی مسائلش تامّ‌و‌تمام درست شده و حل شده است؟ نابسامانی‌ها همه‌جا وجود دارد، ما هم داریم...»
اما «22بهمن حساب خودش را دارد؛ ایستادگی مردم در مقابل دشمنِ كمین‌كرده‌ی برای بلعیدن ایران یك حرف است؛ امّا توقّعات آنها از ما مسئولین یك حرف دیگر است.»

✅ همه ما برای شركت در انتخابات 11 اسفند دعوت شده ایم.
✅ همه می‌آییم تا جهان و جهانیان بدانند؛ ایرانی عقب نمی‌نشیند...


كاری از فضای مجازی رادیو تهران

می توانید در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

1402/11/24
|
16:00
دسترسی سریع
كلیپ تصویری كلی