پادكست یك روز در هفته از ساعت - به مدت حدود 10 دقیقه

رادیو تهران

پادكست

كافه تهرون (شیرین نیستم، فقط قند دارم اثر رناته برگمان)

در این پادكست «كافه تهرون» شنونده بخشی از كتاب « شیرین نیستم،فقط قند داردم » اثر رناته برگمان و ترجمه حسین تهرانی با اجرای آلبرت كوچویی و تهیه‌كنندگی بابك عرفان هاشمی باشید.

در 16 ژانویه سال 2013، رناته برگمان برای اولین بار توئیت كرد. بعد از اینكه تعداد طرفدارانش به سرعت زیاد شد، اولین كتابش را با عنوان شیرین نیستم، فقط قند دارم به چاپ رساند كه بلافاصله وارد لیست پرفروش ترین كتاب های بازار كتاب آلمان شد.

در بخشی از این كتاب می‌خوانیم كه:
رناته برگمان هستم، نام خانوادگی اصلی‌ام اشترله مان است، چهار بار بیوه شده‌ام. حتما تعجب خواهید كرد ولی برای من مطبوع‌ترین ایام سال زمستان است. بله، بهار و پاییز هم مطبوع هستند، ولی زمستان را ترجیح میدهم. در قبرستان‌ها كار زیادی برای انجام دادن ندارم و فرصتی است تا كمی با خودم خلوت كنم. چهار شوهر متوفی‌ام در قبرستان‌های شهر پخش شده‌اند، در چهار قبرستان مختلف. فقط آب دادن به گل‌ها در فصل بهار و تابستان نصف روز طول می‌كشد. حتما خواهید گفت، چهار شوهر ؟

كاری از فضای مجازی رادیو تهران

علاقمندان علاوه بر سایت رادیو تهران می‌توانند این بسته تصویری را در صفحه ویژه رادیو تهران در آپارات به آدرس https://www.aparat.com/tehraan360 و شنوتو با شناسه tehraan360@بشنوند.

می‌توانید در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

1402/10/18
|
12:56
دسترسی سریع
پادكست