باغ فیض شنبه تا چهارشنبه از ساعت 21:00 به مدت 30 دقیقه

رادیو تهران

باغ فيض

روایتی از شهید روح الله عجمیان در روز شهادت

شنونده بخش كوتاهی از برنامه «باغ فیض» و گفت و گو با حماسی دوست شهید مدافع امنیت، سید روح الله عجمیان درباره نحوه به شهادت رسیدن آن شهید بزرگوار باشید.

روح‌ الله عجمیان متولد 20 بهمن 1374 در كرج بوده و 12 سال سابقه عضویت در بسیج را داشت او سالها در حوزه 417 شهدای كمالشهر فعالیت تمام وقت داشت.
روح الله عجمیان از شهدای مدافع امنیت و وطن بود كه در دوازدهم آبان 1401 در اغتشاشات محله كمالشهر كرج توسط اراذل و اوباش به شهادت رسید.

(در 12 آبان ماه بود كه در حوالی بهشت سكینه كرج تعدادی از اراذل و اوباش و اغتشاشگران اقدام به تجمع و شعار و غیر اخلاقی سر می‌دادند و مزاحمتی برای مردم ایجاد كرده بودند آنها با بستن مسیرهای عبور و مرور خودروها جلوگیری می‌كردند.
روح‌الله عجمیان به همراه گروهی از بسیجی ها برای مقابله با این اغتشاشگران در محل حضور پیدا كردند كه متاسفانه شهید عجمیان به دست اغتشاشگران افتاده و ضربات متعدد چاقو به كمرش به شهادت رساندند یكی از دوستان شهید بسیجی می‌گوید كه روح الله در محاصره اغتشاشگران قرار گرفت و سپس او را مورد شكنجه قرار دادند و سپس با ضربات چاقو به كمرش شهید كردند.

برنامه «باغ فیض» كاری از گروه اخلاق و زندگی شهروندی است كه دوشنبه تا جمعه از ساعت 21:30 الی 22:00 از رادیو تهران پخش می شود.

ما را در اینستاگرام و دیگر شبكه های اجتماعی با شناسه Tehraan360@ پیدا و همراهی كنید.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

1401/09/12
|
10:38
دسترسی سریع
باغ فیض