بازار تهران شنبه تا چهارشنبه از ساعت 11:00 به مدت 35 دقیقه

رادیو تهران

بازار تهران

وزیر راه و شهرسازی: قیمت تمام شده مسكن، تابعی از تورم خواهد بود

شنونده بخش گزارشی برنامه «بازار تهران» درباره صحبتهای وزیر راه و شهرسازی درباره نهضت ملی مسكن با اجرای شهاب كریمیان باشید.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به مخالفت عده‌ای با خروج سیمان و فولاد از بورس درباره قیمت نهضت ملی مسكن در سال آینده گفت: قیمت تمام شده مسكن تابعی از تورم خواهد بود اما همواره یكی از خواسته‌های ما این است كه بخش‌ها و متغیرهایی كه قیمت تمام شده مسكن را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد به ویژه فولاد و سیمان مورد توجه قرار گیرد.
بذرپاش گفت: یكی از سیاستهای وزارت راه و شهرسازی در طرح نهضت ملی مسكن این است كه هر كجا فضا و مساحت زمین اجازه دهد، مبنا احداث ساختمان‌های یك‌طبقه یا دو طبقه ویلایی حیاط‌دار باشد.
شاهد اتفاقات بسیار خوبی در خصوص تأمین زمین و ساخت مسكن در كشور هستیم امیدواریم سال آینده سال شكوفایی تأمین مالی گسترده‌تر برای پروژه‌های نهضت ملی مسكن از سوی شبكه بانكی كشور باشد.


برنامه «بازار تهران» كاری از گروه دانش و اقتصاد است و شنبه تا چهارشنبه از ساعت 11:00 الی 11:30 از رادیو تهران پخش می‌شود.

می توانید در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

1402/11/23
|
13:11
دسترسی سریع
بازار تهران