معرفی ویژه‌برنامه‌های 14 و 15 خرداد رادیو تهران

انعكاس مراسم حرم امام خمینی(ره) و پخش زنده سخنرانی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) همراه با گزارشگر مستقر در حرم و ارتباط با مركز خمین از مراسم ویژه در بیت تاریخی امام از بخش‌های ویژه‌برنامه‌های رادیو تهران است.

1403/03/13
|
13:52
|

«پرچمدار»
به گزارش روابط عمومی رادیو تهران، مستند«پرچمدار»، درباره شخصیت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) است كه تا 16 خرداد، ساعت 12 و 30 دقیقه تا 13 و 30 دقیقه روی آنتن رادیو تهران می‌رود. استكبار ستیزی در اندیشه امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری، مدیران تراز انقلابی در اندیشه‌هایشان، اندیشه‌های امامین انقلاب پیرامون محور سیاست خارجی و روابط بین‌الملل (وحدت جهان اسلام) و... از موضوع‌هایی است كه در این برنامه به آنها پرداخته می‌شود.

«باغ فیض»
برنامه«باغ فیض» یكشنبه 13 خرداد نیز با موضوع امامین انقلاب از ساعت 21 پخش خواهد شد.

ویژه برنامه‌های شبكه رادیویی تهران در روزهای 14 و 15 خرداد به همت چهار گروه برنامه ساز فرهنگ و جامعه، دانش و اقتصاد، ورزش و تفریجات و گروه تاریخ و معارف به صورت ویژه از ساعت 6 و 30 دقیقه تا شامگاه به صورت ویژه متناسب با این ایام پخش خواهد شد. ویژه برنامه‌هایی با موضوع بیان و روایت خاطرات ماندگار مردم از قیام 15 خرداد سال 1342 ، نقش قیام پانزده خرداد و حضور مردم در پیروزی انقلاب با حضور شخصیت‌های انقلابی، تولید مستند بازداشت امام خمینی(ره)، مستندهایی با موضوع آغاز رهبری حضرت آیت الله خامنه ای تدارك دیده شده است. ارتباط با مركز قم، اطلاع رسانی و انعكاس مراسم گرامیداشت 15 خرداد در ورامین و شهرستانهای استان تهران از دیگر بخش‌های برنامه‌های شبكه رادیویی تهران است.

بیان ویژگی‌های شخصیتی، علمی، فقهی و اجتماعی امام خمینی (ره)، بیانات، اندیشه‌ها، متن وصیت نامه ایشان و تقویت روحیه انقلابی از دیگر مواردی است كه به آنها در ویژه‌برنامه‌های رادیو تهران در این روزها پرداخته می‌شود. علاوه بر اینها؛ در برنامه «كتاب شب» 12 تا 16 خرداد، كتاب «سه دیدار با مردی كه از فراسوی باور ما می‌آمد»؛ مرتبط با زندگی امام خمینی (ره) از ساعت 23 و 30 دقیقه بازخوانی و در ویژه برنامه‌های رادیو تهران به انتخاب آیت الله العظمی خامنه ای به رهبری جمهوری اسلامی ایران پس از رحلت امام راحل(ره) هم پرداخته خواهد شد.

مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
كانال رادیو تهران را در پیام رسان بله به نشانی tehraan360@ جستجو كنید.
علاقه‌مندان می‌توانند برنامه‌های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع