«غزه در میقات» از رادیو تهران پخش می‌شود

مستند«غزه در میقات» با موضوع حج برائت از شنبه 19 خرداد به مدت 10 روز از ساعت 16 روی موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز می رود.

1403/03/19
|
09:12
|

به گزارش روابط عمومی رادیو تهران، ساناز باقری، تهیه كننده ویژه برنامه غزه در میقات با اعلام این خبر گفت: مستند«غزه در میقات» با موضوع حج برائت كاری از گروه تاریخ و معارف شبكه رادیویی تهران كه در 10 قسمت از موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز تقدیم مخاطبان می‌شود. اولین قسمت از این برنامه شنبه 19 خرداد از ساعت 16 تا 16:30 روی آنتن رادیو تهران می‌رود.
وی با بیان جزئیات بیشتر افزود: بنا بر بیانات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در دیدار با دست اندركاران مراسم حج، ایشان حج امسال را حج برائت اعلام كردند كه شاخص‌ترین نكته آن « برائت از دشمن جنایتكار صهیونیستی و همدست او آمریكا » در جنگ غزه بود. ایشان فرمودند: « حج امسال باید فراتر از هر سال، حج برائت از این دشمن جنایتكار مسلمانان و حامیان آن باشد.» حج ما حج برائت است، یعنی بیداری اسلامی و همه مسلمانان به یك وحدت جهانی برسند تا غزه از دست شرارت‌های رژیم صهیونیستی آزاد شود.

در این مستند برش‌هایی از سخنان مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، كلام كارشناسان، گزارش‌های مردمی و صداهای مردم استفاده شده است. صداهای شاهد از غزه و جنایات صهیونیست‌ها و رسانه‌های بیگانه خواهیم داشت.

عوامل این برنامه عبارتند از ؛گوینده سعید بارانی، آیتم ساز احمد یوسفی مقدم و تهیه كننده و گزارشگر ساناز باقری.

دسترسی سریع