دست پر رادیو تهران برای انتخابات

شبكه رادیویی تهران با تهیه ویژه برنامه های انتخاباتی دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا بحث های كارشناسی، اخبار، رویدادها و حواشی را به صورت ویژه پوشش می دهد.

1396/01/29
|
14:48
|«یكصدا ایران» از برنامه های انتخاباتی رادیو تهران است كه یكشنبه ها، دوشنبه ها و سه شنبه ها از ساعت 17 تقدیم فرهیختگان می شود.
ویژه برنامه انتخاباتی «رو به فردا»؛ به شهرستان های استان تهران اختصاص دارد و شهروندان شهرستان ها می توانند در خصوص حضور در انتخابات و انتظارتشان صحبت كنند. این برنامه چهارشنبه ها از ساعت 13 و 30 دقیقه از رادیو تهران روی آنتن می رود.
از دیگر برنامه های انتخاباتی عنوان برنامه «تهران 12» است كه با موضوع انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری روزهای شنبه و چهارشنبه ساعت 17 پخش می‌كند.
در برنامه «راه نو»؛ مهمانانی از صنف ها و قشرهای مختلف حضور خواهند داشت تا مهم ترین اولویت های مورد انتظار از رئیس جمهور آینده در حوزه اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و... از این برنامه منعكس شود. در برنامه راه نو تلاش می شود تا به گوشه ای از انتظارات و دغدغه های مردم از رئیس جمهور آینده پرداخت شود، این برنامه را یكشنبه ها از ساعت 20 و 10 دقیقه بشنوید.
«راه اینجاست»؛ از دیگر برنامه‌های رادیو تهران است كه هر روز جز جمعه ها از ساعت 12 و 30 دقیقه پخش می‌شود.
«افق»؛ پنج شنبه‌ها ساعت 11 از این شبكه رادیویی پخش می شود، در این برنامه نقش انتخابات در روابط بین الملل و تقویت اقتدار ملی تحلیل و بررسی خواهد شد. افق بیشتر بر روابط بین الملل و مسائل سیاسی متمركز است.
«جزر و مد»؛ از دیگر ویژه برنامه‌های رادیو تهران است كه روز پنج شنبه ساعت 22 و 30 دقیقه به سمع و نظر شنوندگان این شبكه رادیویی می‌رسد. نقش مشورت در انتخابات، مردم سالاری دینی، رای مردم، اولویت های انتخابات و حضور سیاسی مردم و... از موضوعاتی است كه در این برنامه به آنها پرداخته می شود.

دسترسی سریع