مسابقه رادیویی ویژه شهادت امام موسی كاظم (ع)

شبكه رادیویی تهران به مناسبت بیست و پنجم رجب سالروز شهادت امام موسی كاظم(علیه السلام)، امام هفتم شیعیان، امروز و فردا مسابقه رادیویی برگزار می كند.

1396/02/02
|
11:04
|مسابقه ویژه شهادت امام هفتم شیعیان، با هدف آشنایی بیشتر مخاطبان با شیوه و سیره زندگی حضرت امروز و فردا ساعت 18 از رادیو تهران اجرا می شود، سوالات این مسابقه پیرامون شیوه مبارزه امام موسی كاظم (علیه السلام)، حبس امام موسی (ع) به دست هارون الرشید و شهادت و.... طراحی شده است.
شركت كنندگان در این مسابقه با پاسخ به بخش اطلاعات عمومی و كسب 94 امتیاز می توانند برنده این مسابقه شوند.
از بخش های این مسابقه رادیویی می توان به روایت از تاریخ اسلام كه به زندگی امام موسی كاظم (ع) اختصاص یافته است، اشاره كرد و گزارشگر محله از دیگر بخش هاست كه شركت كننده باید اطلاعاتی از اماكن مذهبی و دیدنی ارائه دهند.
پخش گزیده ای از سخنرانی بزرگان و روایت ها كه حاوی پیام های اخلاقی و مذهبی است، این بخش ویژه مسابقه هم تدارك دیده شده است و شركت كنندگان باید به سوالاتی كه از میان مباحث بیان می شود، پاسخ دهند، در ادامه هم حجت الاسلام احمدرضا شیروانی، كارشناس مذهبی برنامه مطالبی متناسب با شهادت امام موسی كاظم (ع) مطرح می كند.
همچنین؛ گزیده ای از فیلم و سریال همراه با خلاصه ای از فیلم و بیوگرافی عوامل برنامه ساز در این برنامه گنجانده شده است.
ویژه برنامه عقیق كاری از گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران است كه با رویكرد مذهبی و معارفی تدارك دیده شده است. برای ثبت نام در این مسابقه، شنونده ها می توانند از طریق شماره گویا 27860094 یا از طریق شماره پیامكی 3000094 سوالات خود را مطرح كنند یا با شماره تلفن های 22054088 یا 22040530 تماس حاصل كنند.
ساناز باقری تهیه كننده و مجتبی حیدری و سعیده هاشمی گویندگی این برنامه را بر عهده دارند.

دسترسی سریع