بازار تهران شنبه تا چهارشنبه از ساعت 11:00 به مدت 35 دقیقه

رادیو تهران

بازار تهران

برای تحقق شعار سال می‌توان به صنایع كوچك و متوسط‌ تكیه كرد+فایل صوتی

مدیر توسعه بازار و امور بین‌الملل سازمان صنایع كوچك و شهرك‌های صنعتی ایران گفت: می‌توان با تقویت صنایع كوچك و متوسط مقیاس كه عمده آنها در اختیار بخش خصوصی است، به تحقق شعار سال كمك كرد.

1403/02/01
|
07:56
|

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران، احمد جوانمردی مدیر توسعه بازار و امور بین الملل سازمان صنایع كوچك و شهرك‌های صنعتی ایران در گفت و گو با «بازار تهران» اظهار داشت: درصورتی كه مواد اولیه صنایع كوچك و متوسط مقیاس به سهولت انجام شود در قیمت تمام شده محصول نهایی آنها تاثیرگذار خواهد بود و در نتیجه این واحدها فرصت خواهند داشت در افزایش كیفیت و توسعه بازارهای داخلی و خارجی فعالیت بیشتری داشته باشند.

وی افزود: حدود هزار واحد صنعتی در مقیاس كوچك و متوسط داریم كه محصولات خود را به بازارهای جهانی صادر می‌كنند و سهم قابل توجهی در صادرات كشور دارند.

جوانمردی گفت: به عنوان سازمان تخصصی امسال ورود به بازارهای آفریقایی را جزو اهداف خود قرار دادیم با این هدف میزان صادرات واحدهای صنعتی كوچك و متوسط مقیاس افزایش پیدا خواهد كرد.

مدیر توسعه بازار و امور بین الملل سازمان صنایع كوچك و شهرك‌های صنعتی ایران در ادامه افزود: در بسیاری از كشورهای دنیا صنایع كوچك و متوسط مقیاس به عنوان ستون فقرات اقتصادی كشورها قلمداد می‌شوند.

وی تاكید كرد: 100 درصد شركت‌های كوچك و متوسط مقیاس در اختیار بخش خصوصی است، بخش دوم شعار سال «جهش تولید با مشاركت مردم» در این بخش گنجانده شده است اگر صنایع كوچك و متوسط مقیاس تقویت شوند قطعا سطح مشاركت مردم در تولید نیز افزایش پیدا خواهد كرد.


مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
كانال رادیو تهران را در پیام رسان بله به نشانی tehraan360@ جستجو كنید.
علاقه‌مندان می‌توانند برنامه‌های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
بازار تهران