بازار تهران شنبه تا چهارشنبه از ساعت 11:00 به مدت 35 دقیقه

رادیو تهران

بازار تهران

نمایشگاه صنعت نفت؛ 19 اردیبهشت آغاز به كار می‌كند+فایل صوتی

رئیس هیات مدیره انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت گفت: بیست‌وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی 19 تا 22 اردیبهشت 1403 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

1403/02/18
|
10:37
|

بیش از هزار و 750 شركت ایرانی و خارجی در نمایشگاه صنعت نفت حضور دارند
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران، احسان ثقفی رئیس هیات مدیره انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت در گفت و گو با «بازار تهران» اظهار داشت: در بیست ‌و هشتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی نفت ایران بیش از هزار و 750 شركت ایرانی و خارجی در بخش‌های مختلف از جمله شركت‌های بالادست نفت و گاز، اكتشاف و تولید، سازندگان داخلی، صنایع میان‌دستی و پایین‌دستی گاز، پالایش و پتروشیمی و شركت‌های دانش‌بنیان، پارك‌های فناوری، دانشگاه‌ها، استارت‌آپ‌ها و دیگر شركت‌های مرتبط با صنعت نفت حضور دارند.

نمایشگاه صنعت نفت؛ جزو معتبرترین نمایشگاه‌های سه دهه اخیر است
وی افزود: این نمایشگاه جزو معتبرترین نمایشگاه‌های كشور است كه در سه دهه اخیر برگزار می‌شود. شركت‌كنندگان در این نمایشگاه آخرین دستاوردها و نوآوری‌هایی خود را كه آینده انرژی و صنعت نفت جهان را تعیین می‌كند، به نمایش می گذارند.

نمایشگاه صنعت نفت؛ 19 اردیبهشت آغاز به كار می‌كند
رئیس هیات مدیره انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت تصریح كرد: بیست‌وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی 19 تا 22 اردیبهشت‌ 1403 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

دولت اجاره غرفه نمایشگاه صنعت نفت؛ را دو تا پنج برابر افزایش داده است
ثقفی گفت: به عنوان نماینده صنف هزار شركتی صنعت نفت عنوان می‌كنم كه مسئولان این نمایشگاه را به شدت گران برگزار می‌كنند. متاسفانه دولت نرخ اجاره یك غرفه به مدت چهار روز برای شركت‌كنندگان در این نمایشگاه را نسبت به سال گذشته دو تا پنج برابر افزایش داده است. اگر بخواهیم با افزایش تورم هم محاسبه كنیم این مبلغ‌ها برای اجاره غرفه منطقی نیست.


مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
كانال رادیو تهران را در پیام رسان بله به نشانی tehraan360@ جستجو كنید.
علاقه‌مندان می‌توانند برنامه‌های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
بازار تهران