بازار تهران شنبه تا چهارشنبه از ساعت 11:00 به مدت 35 دقیقه

رادیو تهران

بازار تهران

قیمت فعلی شكر كارشناسی شده نیست+فایل صوتی

سخنگوی اتحادیه بنكداران مواد غذایی تهران گفت: از نظر اتحادیه بنكداران مواد غذایی، قیمت شكر كارشناسی شده نیست و سود خرده فروشان و بنكداران 10 درصد تعیین شده است كه باعث می‌شود با افزایش تقاضا قیمت شكر گران‌تر از قیمت مصوب به بازار عرضه شود.

1403/03/16
|
14:47
|

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران، حسین فرهادی سخنگوی اتحادیه بنكداران مواد غذایی تهران در گفت و گو با «بازار تهران» اظهار داشت: متاسفانه شكر و قند افزایش قیمت داشته است.

وی افزود: قیمت مصوب شكری كه با ارز تالار اول با نرخ 28 هزار و 500 تومانی وارد می‌شد و به دست مصرف‌كننده می‌رسید هر كیلو 28 هزار و 500 تومان بود و حالا كه شكر با ارز تالار دوم وارد می‌شود و ارزش افزوده آن نیز افزایش یافته قیمت مصوب شكر به 42 هزار و 500 تومان در هر كیلو به صورت فله تغییر كرده و همچنین قیمت شكربسته‌بندی شده یك كیلویی49 هزار و 500 تومان است. این قیمت‌ها را سازمان حمایت از مصرف‌كنندگان اعلام كرده است و تا یكسال این نرخ ثابت می‌ماند.

فرهادی گفت: از نظر اتحادیه بنكداران مواد غذایی، قیمت تعیین شده شكر كارشناسی شده نیست و سود خرده فروشان و بنكداران 10 درصد تعیین شده است كه باعث می‌شود با افزایش تقاضا قیمت شكر گران تر از قیمت مصوب به بازار عرضه شود.

سخنگوی اتحادیه بنكداران مواد غذایی تهران یادآور شد: قیمت برنج نیز 15 تا 20 درصد افزایش قیمت داشته است.

مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
كانال رادیو تهران را در پیام رسان بله به نشانی tehraan360@ جستجو كنید.
علاقه‌مندان می‌توانند برنامه‌های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
بازار تهران