بازار تهران شنبه تا چهارشنبه از ساعت 11:00 به مدت 35 دقیقه

رادیو تهران

بازار تهران

جزئیات اجرای دستورالعمل فروش اینترنتی نان اعلام شد+فایل صوتی

دبیركل اتاق اصناف ایران گفت: دستورالعمل فروش اینترنتی نان با دو هدف، انصاف و عدالت در صف‌های خرید نان و دیگری شفاف‌سازی قیمت نان تدوین شده است.

1403/03/20
|
11:12
|

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران، علی توسطی دبیر كل اتاق اصناف ایران در گفت و گو با «بازار تهران» درباره جزئیات دستورالعمل فروش اینترنتی نان اظهار داشت: این دستورالعمل با دو هدف اصلی ایجاد انصاف و عدالت در صف‌های خرید نان و دیگری شفاف‌سازی درخصوص قیمت نان تدوین شده است.

وی یادآور شد: هیچ ساماندهی مشخصی در ارتباط با فروش نان اینترنتی وجود نداشت و به صورت توافقی بود و ممكن بود در حق مصرف‌كننده اجحاف شود.

توسطی گفت: اتاق‌های اصناف سراسر كشور باید بر اساس قیمت و هزینه‌های فروش نان اینترنتی، اعم از هزینه حمل‌ونقل، پلاستیك، نوع نان، افزودنی‌ها و قیمت نهایی را محاسبه كنند تا در هنگام خرید نان بر روی صورت‌حساب الكترونیكی نان ثبت و ارسال شود. امیدواریم در كنار نوبت‌دهی منصفانه در فروش اینترنتی نان، قیمت نان هم با نظارت درست اتحادیه‌ها و اتاق اصناف به مردم عرضه شود.

دبیركل اتاق اصناف ایران تاكید كرد كه از این پس و با توجه به اتصال دستگاه كارتخوان نانوایی‌ها به سامانه هوشمند، تمام متقاضیان خرید نان، (اینترنتی و حضوری) نان خود را با رعایت نوبت خریداری می‌كنند.


مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.
كانال رادیو تهران را در پیام رسان بله به نشانی tehraan360@ جستجو كنید.
علاقه‌مندان می‌توانند برنامه‌های رادیو تهران را از اپلیكیشن ایران صدا دریافت كنند.
*هرگونه بهره برداری و استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی رادیو تهران تنها با ذكر منبع مجاز است.

دسترسی سریع
بازار تهران