كتاب شب شنبه تا چهارشنبه از ساعت 23:30 به مدت 25 دقیقه

بهروز رضوی صدای غلامحسین دینانی می شود

زندگینامه و خاطرات غلامحسین ابراهیمیِ دینانی در پنج قسمت 20 دقیقه ای و با صدای بهروز رضوی، از 13 تا 17 شهریور ماه در برنامه «كتاب شب» رادیو تهران روایت می شود.

1400/06/13
|
09:21

به گزارش روابط عمومی رادیو تهران؛ محمدباقر رضایی ـ سردبیر و نویسنده برنامه«كتاب شب»گفت: زندگینامه و خاطرات دكتر دینانی بر اساس منابع گوناگون، از جمله كتاب فلسفه و زندگی كه به كوشش كریم فیضی در انتشارات روزنامه اطلاعات به چاپ رسیده، تدوین و تنظیم شنیداری شده است.
مخاطبان می‌توانند زندگینامه و خاطرات غلامحسین ابراهیمیِ دینانی را در پنج قسمت 20 دقیقه ای و با صدای بهروز رضوی، از 13 تا 17 شهریور ماه در برنامه «كتاب شب» رادیو تهران بشنوند.
این سردبیر در توضیحات بیشتر گفت: در این روایت رادیویی، شنوندگان برنامه«كتاب شب» ماجراهای جذابی را از زبان این فیلسوف به شیوه اول شخص می شنوند كه دانستنشان، آرامش بخش لحظه های زندگی است. استاد در بخشی از خاطراتش می گوید، "من همیشه مساله دارم. بی مساله باشم می میرم. آدمها را هم مثل خودم مساله دار می كنم. گاهی هم مباحثه و فضولی می كنم. فضولم دیگر!! درباره خودم و زندگی ام هم تا به حال هر چه گفته ام، پشیمانم.
فیلسوف نباید فلسفه اش را به زندگی اش بچسباند كه رسوایی است. من خودم را فیلسوف نمی دانم ... و راستی، عجب حرفهایی می زنم!؟ اینها را چطوری می خواهید بنویسید و بخوانید!؟ "
گفتنی است برنامه «كتاب شب» به تهیه كنندگی رضا قربانی در گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران تولید شده و در كنداكتور پخش قرار گرفته است.
مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبكه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید. در محدوده استان تهران از طریق موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز و ای.ام ردیف 1332 كیلوهرتز شنونده ما باشید.
همچنین شنوندگان از سرتاسر كشور هم می توانند شبكه رادیویی تهران را از طریق گیرنده های دیجیتال(ست تاپ باكس) دریافت كنند.

دسترسی سریع
كتاب شب